Оплата та доставка

Як оплатити замовлення? У вас є післяплата?

Післяплата за замовлення не передбачена. Ми приймаємо оплату під час оформлення замовлення на сайті через платіжну систему Fondy. Система приймає всі поширені платіжні карти, підтримує оплати через Apple Pay та Google Pay.
Ми не маємо доступу до платіжних даних користувачів. Якщо у вас виникла проблема з оплатою замовлення, будь ласка, напишіть нам support@anmirepose.com.

Термін обробки та формування відправлення 1-3 робочих дні. Замовлення зроблені після 17:00 у п’ятницю або у вихідні обробляються протягом наступних 1-3 робочих днів.

 

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється поштовим оператором Нова Пошта. Можлива доставка на відділення, поштомат або кур’єрська доставка на адресу замовника. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами служби доставки, індивідуально, враховуючи оголошену вартість (фактична сума замовлення). Доставка сплачується покупцем при отриманні замовлення.

Доставка для замовлень на суму понад 4000 гривень для покупців безплатна.

 

Доставка в інші країни

Наразі ми тестуємо доставку по всьому світу (крім Білорусі та Росії)
Щоб зробити замовлення, надішліть нам повідомлення в Instagram.

Будь ласка, зверніть увагу, що ціни не включають міжнародні податки та митні збори, ваша доставка може потребувати додаткових витрат залежно від законодавства країни призначення.

Доставка може тривати довше під час завантажених періодів або свят. У разі будь-яких змін з вами зв'яжеться наш відділ продажів.

Ми не можемо вказати точний час доставки, лише можливий термін. Електронний лист із підтвердженням буде надіслано, коли ваш пакунок буде в дорозі.

Якщо ваше замовлення займає більше часу, ніж очікувалося, або ви хочете дізнатися, коли воно надійде, ви можете перевірити його статус за допомогою інформації для відстеження, надісланої в електронному листі з підтвердженням замовлення.

З усіма додатковими запитами звертайтесь за адресою contact@anmirepose.com